Zvyšovanie predajaNastavenie zľavy za registráciu
Každý nový zákazník, prichádzajúci na Váš e-shop, Vás stál nemalé úsilie alebo aj financie. Ak aj jeho návšteva nevedie k nákupu, správne nastaveným motivačným marketingom môže skončiť registráciou (a šancou na prihlásenie sa na odber noviniek). Vy si tak zvyšujete šancu na predaj, nakoľko mu dokážete posielať reklamné správy. Tým sa mu Vaša ponuka dostane do povedomia a možno ho z nej niektorý produkt osloví. 

Automatická zľava po nastavenom počte nákupov
Táto funkcia dokáže premeniť zákazníka na verného zákazníka. Správnou motiváciou za vernosť, teda za opätovné objednávky, ho dokážete pritiahnuť na svoju stranu. Slovenský trh vníma zľavy veľmi pozitívne. Človek vďaka tomu môže objednávať aj pre blízkych a vytvoriť tak slušné navýšenie obratu.

 

 Zľavy podľa výšky aktuálneho nákupu
Slúžia ako motivácia zákazníka k väčšiemu nákupu. Viete si nastaviť lubovoľný počet cenových hladín typu „Nakúp nad 100 € a získaš 3 % zľavu“, „Nakúp nad 500 € a získaš až 10 % zľavu.“.  Nastavenie dopravy zadarmo pri dokúpení tovaru v nastavenej hodnote
Táto funkcia košíka motivuje zákazníkov po zvolení platby a dopravy k dokúpeniu tovaru vo zvyškovej hodnote pre získanie bezplatného doručenia. Slovenský zákazník rád ušetrí, preto môže byť aj veľmi účinná.

 


Automatické súvisiace produkty
Každému produktu viete ručne navoliť, ktorý tovar sa má v jeho detaile zobrazovať ako súvisiaci. Aby ste to nemuseli robiť ručne, dokážete jeho náležitostiam (napr. Materiál) určiť, aby sa vyberali automaticky na základe podobnosti zadaných parametrov. 

Minimálna cena objednávky
Veľa obchodníkov, ktorí predávajú aj lacné položky, využíva minimálnu cenu objednávky. V prípade jej zadania zákazník nemôže dokončiť objednávku s cenou pod touto hranicou a systém ho vyzve k dokúpeniu ďalšieho tovaru.Upozornenie na zníženie ceny a naskladnenie produktu
V detaile produktu sa nachádza možnosť upozornenia na zníženie ceny. Ak táto situácia nastane, jediným poklepaním myši o nej informujete všetkých zákazníkov, ktorí ten formulár vyplnili, automatickou správou.

 

 

Zľavový kupón za prihlásenie do newslettera

 

 

Možnosť podmieniť vstup do kategórie prihlásením sa na odber noviniek

 

 

 

 

 

Odpočítavanie času platnosti akčnej ceny

 

 


PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU